61120

SEMINĀRS PAR PSIHOLOĢISKĀS SAGATAVOTĪBAS NOZĪMI SPORTĀ!
11.10.2015


Latvijas Psiholoģijas dienu ietvaros, 12.oktobrī, no pulksten 13:40 līdz 15:00, LSPA Senāta sēžu zālē (2.stāva, 205.telpā) notiks psiholoģijas seminārs „Psiholoģiskās sagatavotības nozīme sportā”.

 Seminārā referēs LSPA profesore, psiholoģe Žermēna Vazne un Latvijas topošie psiholoģiskās sagatavošanas speciālisti Aleksandrs Astafičevs, Linda Sarja, Sandris Radziņš un Kristaps Plonis.

 

Aktivitātes apraksts:

Žermēna Vazne, Latvijas Sporta psiholoģijas asociācijas priekšsēdētāja un maģistru profesionālās kvalifikācijas „Psiholoģiskās sagatavošanas treneris” vadītāja iepazīstinās ar mūsdienu tendencēm psiholoģiskajā sagatavošanā sportā.
Aleksandrs Astafičevs, Igora Miglinieka sporta skolas basketbola treneris, sniegs praktiskas atbildes uz mūsdienās aktuālu jautājumu - „Kā veicināt lielāku atdevi un apmierinātību ar sporta nodarbībām bērnos ilgtermiņā?”, kā arī analizēs praktiskus ieteikumus vecākiem un treneriem jauno sportistu psiholoģiskam atbalstam.
Linda Sarja, Jaunās sieviešu basketbola līgas komandas „Filter” spēlētāja,sniegs praktiskas rekomendācijas uzmanības koncentrēšanās spēju optimizācijai paaugstināta stresa apstākļos.
Sandris Radziņš, Rīgas taekwondo sporta kluba „Hansu” treneris, stāstīs kā var palīdzēt sportistam noticēt sev un saviem spēkiem. Sniegs praktiskas rekomendācijas treneriem un sportistiem pārliecības par sevi veicināšanā.
Kristaps Plonis, kurš atgriezies no ceļojuma pa ASV un Eiropas valstīm, dalīsies pieredzē par glābēju uz ūdens darba svarīgākajiem psiholoģiskajiem aspektiem.
 
      Atpakaļ