61153

Kaunas Cup 2015
13.10.2015


 

3 Igora Miglinieka sporta skolas puišu komandas- u16 ,u14 un u13, piedalījās starptautiskā basketbola turnīrā Kauņā "Kaunas Cup 2015". Turnīrā piedalījās komandas no Vācijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Dānijas un Nīderlandes. Komandas bija ļoti spēcīgas, savu valstu čempioni un medaļnieki. Spēles mūsu puišiem bija ļoti grūtas, tomēr gūtā pieredze ir milzīga, un noteikti palīdzēs mūsu komandām Latvijas čempionātā. 

u16 Komanda ierindojās 6 vietā, treneris Valdis ir apmierināts ar komandas sniegumu un teica:"Komanda ir tikai ieguvusi, neskatoties ka zaudētas tika visas spēles, spēles ātrums, atlētiskums, tehniskā meistarība citām komandām bija augstā līmenī. redzējām kādā līmenī basketbols ir citās valstīs. Mēs palikām tikai labāki!"

Māris :"Sacensībās varējām pārliecināties par savām un pretinieku basketbola spēles iemaņām. Šajā turnīrā mūsu komanda ieguva lielisku pieredzi spēles prasmēs un komandas kolektīva saliedēšanā, kas būs nepieciešams šajā LJBL sezonā. Paldies puišiem par lielo cīņas sparu un vēlmi uzvarēt katrā spēlē!"

Aleksandrs :  "Cīnoties pret tik spēcīgām komandām puiši guva nenovērtējamu pieredzi un saprata, cik daudz vēl ir cītīgi jātrenējas, lai sasniegtu tādu meistarības līmeni. Šīs spēles mums kalpos par turpmāko motivāciju treniņos un pašmāju sacensībās! Uzskatu, ka piedalīšanās tik augsta līmeņa turnīrā ir nākusi mūsu komandai tikai par labu!"

 
 
      Atpakaļ