31383

Igors Miglinieks, Ikšķiles novada gada cilvēks 2012
27.11.2012


18. novembrī Latvijas valsts svētkos Ikšķilē notika Goda novadnieku un Gada cilvēku apbalvošanas ceremonija, kuras laikā tika godināts arī mūsu Igors Miglinieks.

Apbalvojumu “IKŠĶILES NOVADA GADA CILVĒKS”, kuru piešķir par atsevišķu izcilu darbu iepriekšējā gada laikā vai par ilgstošu, priekšzīmīgu un panākumiem bagātu darbību vai nopelniem ilgākā laika posmā Ikšķiles novada attīstībā, saimnieciskajā vai sabiedriskajā darbībā, vai citā novadam nozīmīgā jomā, saņēma četri dažādu jomu pārstāvji.  Mūsu Igors bija viens no četriem.


Ikšķiles pašvaldības Izpilddirektors Guntars Kurmis pasniedz balvu.


Ikšķiles novada gada cilvēki.

Citāts no Sandas Šulcas kandidāta pieteikuma vēstules:
„Ikšķilē 2011. gada septembrī tika atvērta Igora Miglinieka sporta skola. Tās izveides iniciators bija ikšķilietis, olimpiskās zelta medaļas ieguvējs Igors Miglinieks.

Viņa sporta skolā valda pozitīva gaisotne. Tādiem aspektiem kā audzēkņu sekmes skolā, pašmotivācija, uzvedība sabiedrībā, sava novada un valsts patriotisms - tiek pievērsta ļoti liela uzmanība. Es, kā arī citi audzēkņi, ar nepacietību gaidām katru treniņu. Atšķirībā no citām sporta skolām, šeit jūtos kā ģimenē. Izaugsme var notikt tikai tad, ja ir motivācija, bet Igora Miglinieka sporta skolā tādas netrūkst! Nākotnē noteikti varēsim lepoties ne tikai Latvijas, bet arī ar pasaules mēroga sportistiem.  Igors Miglinieks ir ļoti labs treneris, pedagogs, kā arī saprotošs, izpalīdzīgs un pozitīvs cilvēks.”

 
Sanda Šulca un Igors Miglinieks.

 

Lepojamies ar mūsu Igoru!

 

 

 

 

 

 

 

 

Informācija no www.ikskile.lv
Foto: Kaspars Freimanis
 
      Atpakaļ