49425

Kārums Kauss
13.11.2014

27. un 28.oktobrī Salaspilī norisinājās „Kārums kauss” sacensības basketbolā divās vecuma grupās – U-11 (2004.gadā dzimušie zēni un meitenes) un U-10 (2005.gadā dzimušie un jaunāki). Mūsu sporta skolas godu aizstāvēja 6 komandas- U-10 Ikšķiles zēni, U-10 un U-11 Salaspils zēni, U-11 Ikšķiles zēni, U-10 un U-11 meitenes. Mazie basketbolisti sacentās basketbola elementu stafetē, kā arī aizvadīja vairākas spēles, iegūstot pirmo sacensību pieredzi. U-10 Salaspils zēni izcīnīja 2.vietu savā grupā, U-11 Ikšķiles zēni izcīnīja 3.vietu savā grupā. U-10 un U-11 meitenes izcīnīja 2.vietu savā grupā.

Katrs turnīra dalībnieks saņēma VEF LJBL rīkotā turnīra īpašo draugu Kārums dāvanu un diplomu.

Nākamais „ Kārums kauss” norisināsies Ziemassvētku brīvdienās.

Sezonas laikā Kārums kausa izcīņas turnīri risināsies katrās skolēnu brīvdienās, bet jūnija sākumā mazie basketbolisti pulcēsies uz finālsacensībām Rīgā.

Kārums kausa” izcīņas dalībnieki aicināti piedalīties akcijā "Ēd gardos Kārums sieriņus, krāj iepakojumus un laimē balvas!"

Noteikumi vienkārši:

• =         līdz „Kārums kausa” izcīņas otrajam posmam sakrāj 10 jebkura Kārums sieriņa iepakojumus;
  • =         ieliec tos aploksnē, uz kuras uzraksti savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru un komandu, kurā spēlē;
  • =         „Kārums kausa” izcīņas otrā posma laikā iemet aploksni kastē, kas būs novietota sacensību zālē;
  • =         Otrā „Kārums kausa” posma noslēguma dienā tiks izlozēti 10 laimīgie, kas saņems īpašo „Kārums” un VEF LJBL dāvanu komplektu, bet visi dalībnieki saņems veicināšanas balvas.