78417

”Tulpju kauss 2017” meiteņu basketbola turnīrs Ikšķilē
02.05.2017

Pirmā spēle notika starp IMSS un Siguldas sporta skolas audzēknēm. Jau no pirmajām minūtēm spēles ritmu noteica IMSS basketbolistes un tas turpinājās līdz pat spēles beigām. Pēc spēļu beigu signāla uz tablo rādīja rezultāts 45:21 IMSS labā.
Otrā spēle notika starp Valmieras un Juglas 2 sporta skolas audzēknēm. Visas spēles garumā notika spraiga cīņa, jo rezultāts katrā ceturtdaļā bija citādāks. Pirmā ceturtdaļa beidzās neizšķirti 6:6. Otrajā ceturtdaļā virsroku ņēma Juglas sporta skolas audzēknes 0:12, taču trešā ceturtdaļa bija Valmieras audzēkņu rokās 11:2. Tikai pēdējās ceturtdaļās pēdējā minūtē veiksmīgāki metieni bija Juglas 2 komandas labā un svinēja uzvaru ar 28:21.
Pēc aizvadītām 2 spēlēm, norisinājās skill contest konkurss, kurā piedalījās pa 2 pārstāvēm no katras komandas. Basketbolistēm bija jāizdara dribla tehnika gan uz laukuma, gan uz sola, piespēles pret sienu, kā arī jārealizē 2 metieni no groza apakšas. Visveiklākā izrādījās IMSS audzēkne Luīze Pļaviņa.
Trešā spēle notika starp IMSS un Juglas 2 audzēknēm. Šī spēle kā vienmēr IMSS basketbolistēm bija ļoti principiāla. Abas komandu spēlētājas bija ļoti sakoncentrējušās un rādīja tiešām ļoti labu basketbolu ar kārtīgu kapiņu aizsardzībā un sakoncentrētu uzbrukumu. Tomēr uzvaru svinēja IMSS audzēknes ar rezultātu 41:22.
Ceturtā spēle notika starp Valmieras un Siguldas basketbolistēm. Regulārajā sezonā šīs abas komandas satikās vairākas reizes un katrā no tām svinēja uzvaru te Valmieras, te Siguldas basketbolistes. Bet Tulpju kausa turnīrā veiksmīgākas bija Valmieras basketbolistes 23:8.
Pēc ceturtās spēles norisinājās Skatītāju konkurss, kurā uzdevums bija trāpīt atmuguriski grozā no soda metienu līnijas. Uzvaru svinēja kāds Siguldas komandas atbalstītājs.
Piektā spēle notika starp Siguldas un Juglas 2 audzēknēm. Šī bija pati sīvākā spēle turnīrā. Lai arī pēdējā spēle un spēkiem vajadzētu būt mazāk nekā dienas sākumā, starp šīm komandām nevarēja redzēt noguruma pazīmes. Abas komandas cīnījās līdz pat spēles pēdējai sekundei, kur uzvaru šķīra vien 3 punkti par labu Juglas 2 basketbolistēm 25:22.
Pēc piektās spēles norisinājās Treneru konkurss, kur treneriem bija jāiemet soda metiens ar aizvērtām acīm. Spraiga cīņa notika starp Siguldas un Valmieras trenerēm, bet veiksmīgāka izrādījās Siguldas sporta skolas trenere-Lelde Bērziņa.
Turnīra pēdējā spēle notika starp IMSS un Valmieras basketbolistēm. Šajā spēlē tomēr varēja just nedaudz spēka izsīkumus, bet cīņas sparu tas nemazināja. Izlika visus spēkus, kas bija palicis. Emocijas virmoja daudz un dažādas, bet uzvaru svinēja turnīra mājinieces IMSS basketbolistes ar rezultātu 29:14.
Turnīrs noslēdzās pēc aizvadītām 6 spēlēm un 3 konkursiem.