27431

2003.g. zēni piedalīsies Mārupes kausā
23.10.2012

Informācija no organizētājiem:

Informācija par basketbola 3:3 turnīru Mārupes Kauss '2012, kurs notiks 27.oktobrī, Tīrainē.

Vienlaicīgi notiek 2 atsevišķi turnīri: 2002.g. un 2003.g.dz.zēniem. Sporta zālē izveidoti 2 laukumi, spēlēsim uz augtajiem groziem. Spēles ilgums 2 x 6 min. Spēles pēdējā minūtē laiks tiek apstādināts. Piezīmju norma Spēlētājam - 3 piezīmes un komandai arī 3 piezīmes. Katrā spēlē viens minūtes pārtraukums. Spēlētāju maiņu drīkst izdarīt pie savas komandas spēlētāju soliņa komandai esot uzbrukumā.
Komandas spēlētāju skaits: 4 (laukumā 3). Dalības maksa 10 Ls no komandas.  Aizliegts izmantot jebkādu zonas aizsardzību: gan 1-2, gan 2-1, gan 1-1-1, nemaz nerunājot par 3-0.